​Zahrajete po celé ČR nebo ještě dále?
Ano, teoreticky je to možné. Vše záleží na dohodě. Stačí nás kontaktovat, sdělit, o jaký termín a místo vystoupení máte zájem. My se pokusíme co nejdříve Vás kontaktovat zpět a termín potvrdit. V superideálním případě se na místo dopravujeme jedním autem, nejčastěji dvěma vozy – to se pak odráží na cestovních nákladech. Kilometry počítáme z Prahy zhruba po pětikoruně.
Co to stojí?
To je otázka na tělo, ale většinu z vás to zajímá. Tedy: hraní a zkoušení nás stojí spoustu práce a úsilí, ale když nás to přece baví! Nejsme profesionálové, živí nás jiné věci, i tak se cítíme zavázáni a hrajeme do roztrhání těla (a hlasivek). Na konkrétní ceně se vždy chceme individuálně domluvit, i třeba na místě podle spokojenosti.
Jak dlouho nás budete bavit?
Záleží na Vašem doprovodném programu, aktuálně máme kolem stovky tanečních kousků, což bohatě stačí na celý plesový večer i svatební veselí od odpoledne do pozdních nočních hodin.
Co hrajete?
Koukněte na ukázku našeho playlistu. Songy vybíráme tak, abyste na ně bez problémů odtančili jak všechny vaše těžce natrénované figury, tak neodolatelné vlnění, se kterým jste si vždy všude vystačili. Můžete si nás tady i poslechnout.
Kolik vás vlastně bude hrát?
V kompletní sestavě (tedy v sedmi) se cítíme nejlépe, v tom případě je nás sedm. Pokud existují nějaká omezení, dovedeme se přizpůsobit, je to vždy na úkor šířky repertoáru.
​​Musíme sami disponovat ozvučením, abyste přijeli a zahráli?
Ne. Jsme schopní rozezvučet vaší párty úplně sami. U větších akcí vozíme s sebou zvukaře.
Jak se oblékáte?
Doufáme, že jako lidi. Máte-li požadavek na speciální karnevalový úbor, pošlete nám maskérku. Umíme být nenuceně ležérní nebo i v motýlkách.
Ptáte se víc?
Napište a my odpovíme cobydup.